PLAN WYJAZDU

Plan wyjazdu z Wrocławia + dojazd własny

Jak co roku, wyjazd z Wrocławia odbywa się w ten sam sposób. Planowany pociąg, którym zmierzamy do Gdańska odjeżdża o godzinie 14.43 (PROSIMY ŚLEDZIĆ NA BIEŻĄCO ZMIANY NA STRONIE PKP I TUTAJ. BĘDZIEMY DODAWALI WSZYSTKIE AKTUALIZACJE. Najpóźniej tydzień przed wyjazdem zostaje nałożona ostatnia korekta przewoźnika). Zbiórkę organizujemy już o godzinie 13:00 ze względu na dużą ilość uczestników. W tym czasie odbieramy ORYGINALNE KARTY UCZESTNIKA OBOZU i WAŻNE LEGITYMACJE! Każda niepodbita legitymacja obciążona będzie dodatkowymi opłatami za kary nakładane na grupę przez przewoźnika. Spotykamy się na dworcu głównym we Wrocławiu przy dużej walizce w części centralnej przy kasach biletowych. Po 14:10 ruszamy w kierunku peronu. O godzinie 20:21 jesteśmy w Gdańsku, a około godziny później na miejscu w Przywidzu, gdzie dowiezie nas autokar.
WAŻNE!
Prosimy rodziców o nie wchodzenie do pociągu wraz z dzieckiem! Zwyczajnie w wagonach nie ma na to miejsca. Pierwszorzędnie wchodzą dzieci, siadają na przypadkowych miejscach w przydzielonym dla nas wagonie (jeśli uczestnik jest na tyle silny, żeby podnieść walizkę, to wchodzi razem z nią do środka), następnie opiekunowie wraz z rodzicami ładują walizki do pociągu, gdzie zapakujemy je razem do luku bagażowego.

Dojazd własny/odbiór

Istnieją dwie możliwości, jedną jest dowiezienie dziecka wieczorem, dnia 21.07.2023 bądź następnego dnia z samego rana. Z czego proponujemy dowiezienie dziecka wieczorem, w celu zaklimatyzowania się, poznania z innymi uczestnikami i rozlokowania swoich rzeczy.

Odbiór odbywa się w ostatnim dniu przed południem, ale to będziemy dogadywali telefonicznie pod koniec obozu.